Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om JK10 IF

Följ

JK10 IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning P-15-16


      18:30
    • 19:00

      Töreboda IK/Moholms SK (borta) Damer A


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träningsläger P-15-16


      20:00
    • 16:00

      Träning PF-17


      20:00
    • 16:00

      Träning P-12


      00:00
  • 10Lör
    • 00:00

      Träning P-12


      15:00
    • 08:00

      Träningsläger P-15-16


      15:00
    • 09:00

      Träning PF-17


      15:00
    • 11:00

      Träning P-10-11


      00:00
    • 14:00

      U-Lags match Damer A


      16:00
    • 16:00

      Levene-Skogslunds IF (borta) Herrar A


      18:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:15

      Träning F15-16


      18:45
    • 18:00

      Götene IF (borta) P-12


      20:00
    • 18:15

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F-11-13


      20:15
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
    • 19:00

      Tomtens IF (hemma) Herrar B


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:15

      Träning F15-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11-13


      18:45
    • 18:00

      Lidköpings FK (hemma) F-08-10


      20:00
    • 19:00

      Arentorp Helås FK (borta) Damer A


      21:00
  • 16Fre
    • 18:30

      Bollvärdar JK10 herr P-15-16


      20:30
    • 18:45

      Nossebro IF (hemma) Herrar A


      20:45
  • 17Lör
    • 10:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-13-14


      12:00
    • 12:30

      Skövde KIK Vit (borta) F-08-10


      14:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Poolspel F15-16


      12:00
    • 12:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-10-11


      14:30
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-13-14


      15:00
    • 17:00

      U-Lags match Damer A


      19:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-12


      19:00
    • 18:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-11-13


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-15-16


      18:30
    • 18:30

      Halvorstorps IS Svart (hemma) P-10-11


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
    • 18:30

      Sils IF (hemma) F-08-10


      20:30
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning F15-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11-13


      18:45
    • 18:00

      Ardala GoIF (borta) P-12


      20:00
    • 18:45

      Alingsås KIK U (hemma) Damer A


      20:45
  • 23Fre
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) Herrar A


      20:30
  • 24Lör
    • 10:00

      Vara SK Gul (hemma) P-13-14


      12:00
  • 25Sön
    • 11:00

      IFK Falköping FF (borta) P-10-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15-16


      12:00
    • 14:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) P-13-14


      16:00
    • 17:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) F-08-10


      19:00
    • 18:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) Herrar B


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer A


      19:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:15

      Träning F15-16


      18:45
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Vedums AIS (hemma) P-13-14


      12:00
    • 11:30

      Källby IF (borta) F-11-13


      13:30
    • 12:00

      Poolspel i kvänum F15-16


      14:00
    • 13:00

      Halvorstorps IS (borta) Herrar A


      15:00
    • 16:00

      Wargöns IK (borta) Damer A


      18:00