Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om JK10 IF

Följ

JK10 IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Junicupen i ardala F15-16

    • 09:30

      Råda BK Svart (borta) P-13-14


      11:30
    • 10:00

      Intresseanmälan Junicupen lör 1 juni PF-17


      15:00
    • 13:00

      Trollhättans IF (borta) Damer A


      15:00
    • 16:00

      Trässbergs BK (borta) Herrar A


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 11:15

      Träning P-15-16


      12:15
    • 13:00

      IK Gauthiod (borta) P-13-14


      15:00
    • 13:30

      Örslösa-Söne IK (borta) F-08-10


      15:30
    • 17:00

      Lidköpings FK (hemma) P-10-11


      19:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-12


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-15-16


      18:30
    • 18:00

      Nossebro IF (hemma) P-13-14


      20:00
    • 18:45

      Påminnelse bollvärd P-12


      21:00
    • 19:00

      Edet FK (hemma) Herrar A


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK (borta) F-11-13


      12:00
    • 12:00

      Poolspel i kvänum F15-16


      15:00
    • 17:00

      Vårgårda IK (hemma) Damer A


      19:00
    • 17:00

      Falköpings FK (hemma) P-10-11


      19:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-13-14


      19:00
    • 17:45

      Bollvärdar ENV herr P-15-16


      19:45
    • 18:00

      Skultorps IF Svart (borta) F-08-10


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-15-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11-13


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer A


      19:30
    • 19:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F-08-10


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-10-11


      19:00
    • 18:00

      Tomtens IF (hemma) P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      Råda BK Grön (borta) P-13-14


      20:30
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Herrar A


      21:00
    • 19:00

      Råda BK Svart (borta) P-10-11


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Träningsmatcher i Skara PF-17


      13:00
  • 16Sön
    • 08:30

      Jubileumscup IK Gauthiod P-13-14


      14:30
    • 09:05

      Jubileumscup 100 år F15-16


      15:00
    • 10:00

      Träning P-15-16


      11:00
    • 12:35

      Jubileumscup IK Gauthiod P-13-14


      18:00
    • 12:45

      Bollvärdar JK10 dam P-15-16


      14:45
    • 13:00

      Vänersborgs IF U (hemma) Damer A


      15:00
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 18:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F-11-13


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Match mot Arentorp/Helås FK P-15-16


      19:00
    • 18:30

      Skara FC Blå (hemma) P-10-11


      20:30
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
    • 19:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro (borta) Damer A


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Träning P-15-16


      12:00
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) F-11-13


      14:30
    • 17:00

      Mellby IK (borta) F-08-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar A


      19:00
    • 17:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-12


      19:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:15

      Träning P-12


      19:00
    • 17:15

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10-11


      19:00
    • 19:00

      Trollhättan Syrianska FK (borta) Herrar A


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Levene/Skogslunds IF (borta) P-13-14


      20:00
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) P-10-11


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrar A


      20:00
    • 19:00

      Ardala GoIF (borta) Herrar B


      21:00
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08-10


      19:00
    • 18:45

      Bollvärd P-12


      20:45
    • 19:15

      Halvorstorp/FC Trollhättan U (borta) Damer A


      21:15
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Råda BK (borta) F-08-10


      11:30
  • 30Sön
    • 13:00

      Bosna FC (borta) Herrar A


      15:00
    • 17:00

      IK Gauthiod (borta) P-13-14


      19:00